Nagrada otišla u Bubamaru

Trešnjica Ela Blašković i njena odgojiteljica Adriana Marta Sadak prisustvovale su otvaranju izložbe dječjih radova ”Slavimo zajedno 90. rođendan Starog mosta” koja je postavljena na drugom katu Holandske kuće. Organizatori izložbe su Grad Sisak i Gradska galerija Striegl. Ovogodišnji likovni natječaj za djecu i mlade bio je posvećen prepoznatljivom vizualnom simbolu našeg grada, Starom mostu. Naime, Ela Blašković osvojila je drugo mjesto u kategoriji A / Djeca predškolske dobi (starija vrtićka skupina, 5-6 god).

20240514 114540

Img 20240514 Wa0023

Img 20240514 Wa0040

20240514 115520

20240514 114433

20240514 114515

20240514 114431 Edited

Fb Img 1715778957800

20240514 114224

20240514 114144

Fb Img 1715778991456

 

Vezane galerije:

IMG 20260623 WA0003

Ljetne aktivnosti u Žabicama

IMG 20260616 WA0019

Suncokreti na izletu u Krašograd

1

Sretno školarci

Dvss 0000 children playing grass

Pandice zatvorile jedno važno poglavlje

Dvss 0000 children playing grass

Skupina Zvjezdice na korak do školskih klupa

Dvss 0000 children playing grass

Mašnice se opraštaju od vrtićkih dana