Proslava Tjedna zdravlja u objektu Bubamara

Od 6.4. do 9.4. obilježili smo Tjedan zdravlja u našem vrtiću. Sve skupine su sudjelovale u različitim aktivnostima koje promoviraju zdrave životne navike i brigu o vlastitom zdravlju. Posebno se istaknula skupina Trešnjice koja je pokazala kako zdrav način života možemo usvojiti kroz igru.

     

 

 

Vezane galerije:

Dvss 0000 children playing grass

Skupina Zvjezdice na korak do školskih klupa

Dvss 0000 children playing grass

Mašnice se opraštaju od vrtićkih dana

Dvss 0000 children playing grass

Posjet Osnovnoj školi Ivana Kukuljevića

Dvss 0000 children playing grass

Obilježavanje Dana grada Siska

1

Dan grada Siska u Cicibanu

Dvss 0000 children playing grass

Moj grad Sisak – grad koji volim