Proslava Tjedna zdravlja u objektu Bubamara

Od 6.4. do 9.4. obilježili smo Tjedan zdravlja u našem vrtiću. Sve skupine su sudjelovale u različitim aktivnostima koje promoviraju zdrave životne navike i brigu o vlastitom zdravlju. Posebno se istaknula skupina Trešnjice koja je pokazala kako zdrav način života možemo usvojiti kroz igru.

     

 

 

Vezane galerije:

IMG 20260623 WA0003

Ljetne aktivnosti u Žabicama

IMG 20260616 WA0019

Suncokreti na izletu u Krašograd

1

Sretno školarci

Dvss 0000 children playing grass

Pandice zatvorile jedno važno poglavlje

Dvss 0000 children playing grass

Skupina Zvjezdice na korak do školskih klupa

Dvss 0000 children playing grass

Mašnice se opraštaju od vrtićkih dana