Boc, boc ….Ježić “Iglić” u posjetu:)

Ovaj tjedan skupinu “Eko” i “Kružići” (objekt Pčelica ), posjetio je Jezić “Iglić”.

Djeca su uživala promatrajući Ježića kako se kreće, hrani i saznali sve o njegovim životnim navikama, kada spava i što radi noću.

Djeca su se zahvalila Ježiću na posjetu uz pjesmu “Boc, boc iglicama”. :)

Kako je to izgledalo možete pogledati u našoj fotogaleriji.

Vezane galerije:

Dvss 0000 children playing grass

Skupina Zvjezdice na korak do školskih klupa

Dvss 0000 children playing grass

Mašnice se opraštaju od vrtićkih dana

Dvss 0000 children playing grass

Posjet Osnovnoj školi Ivana Kukuljevića

Dvss 0000 children playing grass

Obilježavanje Dana grada Siska

1

Dan grada Siska u Cicibanu

Dvss 0000 children playing grass

Moj grad Sisak – grad koji volim